1⃣ 𝐒𝐭𝐨𝐬𝐮𝐣 𝐤𝐫𝐞𝐦 𝐝𝐨 𝐫𝐚̨𝐤 – regularne nawilżanie skóry dłoni wskazane jest przez cały rok, nie tylko zimą. Przesuszone słońcem lub spierzchnięte od wody dłonie wymagają zastosowania kremu do rąk.

2⃣ 𝐏𝐞𝐞𝐥𝐢𝐧𝐠𝐮𝐣 𝐝ł𝐨𝐧𝐢𝐞 – przynajmniej raz w tygodniu postaraj się złuszczać suchy, martwy naskórek. Dzięki temu Twoje dłonie będą gładkie, a stosowane kremy będą wchłaniały się jeszcze lepiej.

3⃣ 𝐙𝐰𝐫𝐨́𝐜́ 𝐮𝐰𝐚𝐠𝐞̨ 𝐧𝐚 𝐭𝐨, 𝐣𝐚𝐤 𝐦𝐲𝐣𝐞𝐬𝐳 𝐫𝐞̨𝐜𝐞 – sprawdź składniki znajdujące się w mydle do rąk, którego używasz. Jeśli w jego składzie znajdują się silne detergenty, z pewnością przyczyniają się do przesuszenia skóry Twoich dłoni.

4⃣ 𝐍𝐨𝐬́ 𝐫𝐞̨𝐤𝐚𝐰𝐢𝐜𝐳𝐤𝐢 – nie zapominaj o nich nawet wtedy, gdy wychodzisz na zewnątrz zaledwie na kilka minut. Tyle wystarczy, aby skóra dłoni ucierpiała na mrozie.

5⃣ 𝐔𝐫𝐳𝐚̨𝐝𝐳𝐚𝐣 𝐬𝐨𝐛𝐢𝐞 𝐝𝐨𝐦𝐨𝐰𝐞 𝐬𝐩𝐚 – przynajmniej raz w tygodniu znajdź chwilę dla siebie. Zorganizuj domowe spa, podczas którego zadbasz o swoje dłonie.

6⃣ 𝐖𝐩𝐚𝐝𝐧𝐢𝐣 𝐝𝐨 𝐧𝐚𝐬 𝐧𝐚 𝐳𝐚𝐛𝐢𝐞𝐠 𝐩𝐚𝐫𝐚𝐟𝐢𝐧𝐨𝐰𝐲 𝐝𝐥𝐚 𝐓𝐰𝐨𝐢𝐜𝐡 𝐝ł𝐨𝐧𝐢!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Zadbaj o dłonie Odwdzięczą Ci się! SilkTouch laserowe zabiegi kosmetyczne kosmet”
Rezerwuj online