Temat trwałego usuwania owłosienia z roku na rok staje się bardziej popularny i wcale nas to nie dziwi. 😎

W związku z wieloma zapytaniami dzisiaj podzielimy się z Wami naszą opinią o „domowym sprzęcie do epilacji” 👇👇

👉 Domowy IPL może jedynie delikatnie osłabić włosy, jednak ich nie usunie – z uwagi na wymogi bezpieczeństwa urządzeń detalicznych energia generowana przez takie urządzenie jest na tyle niska, by użytkownik nie miał możliwości zrobienia sobie krzywdy – nawet jeśli nie będzie przestrzegał instrukcji obsługi;)

👉 Urządzenie działa tylko na ciemne i grube włosy – osoby z jasnymi włosami nie mają szans cieszyć się z efektów zabiegu domowym IPL, gdyż urządzenie generujące tak słabą energię nie będzie 'widzieć’ jasnych cebulek.

👉 Domowy IPL jest nieinwazyjny – w istocie tak jest. Jednak, gdy mówimy o skuteczności zabiegu jest to jego wada. Profesjonalne aparatury w kontrolowany sposób doprowadzają do poparzenia cebulek, jeśli do tego nie dojdzie, oczekiwany efekt nas mocno rozczaruje.

👉 Czas wykonywania zabiegu- przy domowym sprzęcie trzeba się mocno natrudzić, by samemu wykonać zabieg na większych partiach ciała. Zanim sprzęt odda 'strzał’ trzeba idealnie dokładnie przyłożyć go do skóry – są partie w których oddanie strzału będzie bardzo utrudnione i czasochłonne. Opracowanie nóg, ze względu na małe pole głowicy może potrwać nawet 3-4 godziny.

👉 Domowe lasery kosztują ok. 2 tysięcy. Pracując zawodowo przy trwałej epilacji, bezapelacyjnie polecamy przeznaczyć tą kwotę na skuteczną i trwałą depilację profesjonalną, która oszczędzi Wam czasu, nerwów i rozgoryczenia 🤗

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „SilkTouch laserowe zabiegi kosmetyczne Domowa depilacja IPL hit czy kit?”
Rezerwuj online